čtvrtek 24. září 2009

O tomto blogu

Zdravím tě návštěvníku,

k založení tohoto blogísku mě inspiroval již dlouho neaktualizovaný blog "Debilní děcka", který mě vždy zahřeje na srdci a lituji, že jeho autor skončil po pár článcích. Jsem tedy nucen převzít štafetu a pokračovat v jeho práci a mým životním údělem se ode dneška stává vyhledáváni imbecilních jedinců pod články o Microsoftu a jeho produktech.

A nemohu začít ničím jiným než univerzálním linuxáckým příspěvkem, který plně vystihuje chorou mysl těchto zrůd (ale pozor, MS haters se vyskytují mezi uživateli všech OS):

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.


Žádné komentáře:

Okomentovat